Türkiye genelinde kampanya uygulayıcısı olan tüm Philips Televizyon yetkili satış noktalarından 01 Ekim 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Philips Televizyon marka 40PFK5500/12, 48PFK5500/12, 43PUK4900/12, 49PUK4900/12, 55PUK4900 model nolu televizyon ürünlerinden satın almak ve Kampanya Katılım Koşulları’na uygun olarak başvuruda bulunmak şartı ile, Türkiye’de ikamet eden 18 yaşını doldurmuş kişiler Uçur Beni Android TV Kampanyası’ndan faydalanabileceklerdir.

1.    Bu kampanya, tedarik edilecek promosyon uçak biletleri hariç, uçak biletlerine ait olan, iniş ve kalkış noktalarına göre rakamsal olarak farklılık gösterebilen tüm havaalanı vergileri, yakıt harcı, sigorta bedeli, tüm harç, bilet kesim ücreti, sigorta bedeli, diğer vergiler ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla benzeri masraflar tüketici katılımcılara ait olacak şekilde Ankara, İstanbul ve İzmir havalimanlarından Amsterdam, Londra, Paris, Berlin, Roma ve Üsküp varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında tek kişilik gidiş - dönüş uçuş bileti alma hakkını sağlar.

2.    Kampanya sadece gerçek kişiler için geçerli olup, hangi nam altında olursa olsun adi şirket, şirket, dernek veya vakıf vb. tüzel kuruluşlar kampanyadan faydalanamaz, bu kuruluşlara ait faturalar ile kampanyaya katılım başvurusunda bulunulamaz. Faturada mutlaka kampanyaya katılacak kişinin isim, soyisim  ve T.C. bilgileri yer alıyor olmalıdır. Aksi halde tarafımıza gönderilen faturalar dikkate alınmayacak ve yapılan tüm başvurular geçersiz sayılacaktır.

Alışveriş faturanızın aslı ve imzalanmış rezervasyon formunun çıktısını, fatura tarihinden itibaren 15 günlük ürün iade süresinin bitiminden sonraki 30 gün içerisinde kargo, kurye veya posta ile kampanya yöneticisi BA Life Marketing’e göndermeniz gerekmektedir.

3.    Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için, faturaların kendi isimlerine düzenlenmiş olması zorunludur.

4.    Tüketiciler, bir den fazla ürün satım alımı ile kampanyaya bir den fazla katılım sağlayabilirler. 

5.    Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

6.    Tüketicilerin, Avrupa Uçak Bileti hakkından faydalanabilmeleri için öncelikle kampanyaya dahil olan Philips Televizyon yetkili satış noktalarından kampanyaya dahil ürün satın alımı yapmış olmaları gerekmektedir. 

7.    Tüketicilerin, kampanyadan faydalanabilmeleri için fatura tarihinden itibaren 15 ila 45.  günler  arasında www.ucurbeniandroidtv.com sitesini ziyaret ederek satın aldıkları ürün üzerindeki seri numarasını kullanarak rezervasyon formuna ulaşmaları, başvuru adımlarını tamamlamaları gerekmektedir.Başvuru tamamlandığına dair rezervasyon formunun bir nüshası mail olarak gönderilmektedir.
•    Katılımcıların, rezervasyon formuna ulaşmaları ve formu eksiksiz doldurup çıktısını almaları gerekmektedir.
•    Tek kişilik uçak bileti hakkı ile Uçur Beni Android TV Kampanyasından faydalanacak olan katılımcıların faturada ismi geçen Philips Televizyon tüketicileri olmaları gerekmektedir.
•    Rezervasyon formunda 3 farklı varış noktası ve de 3 farklı gidiş - dönüş uçuş tarihi tercihi belirtilmiş olmalıdır,
•    İlk gidiş uçuş tarihi tercihi başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonra olmalıdır,
•    Tarih tercihleri arasında en az 2 hafta olmalıdır,
•    Katılımcıların, gidiş yapacağı havalimanı ile dönüş yapacağı havalimanı aynı olmalıdır.
•    Başvuru formunun gönderildiği tarih (postane damgası, kurye veya kargo gönderi tarihi) başvuru tarihi olarak dikkate alınacaktır,
•    Kampanya başvurusu, fatura tarihinden itibaren 15 ila 45. günler yapılmalıdır.
•    Seçilecek en son geri (uçuş) dönüş tarihi 30 Eylül 2016 olabilir,
•    20 Aralık 2015 – 03 Ocak 2016 tarihleri uçulmak istenilen tarihler olarak kampanya kapsamında değildir,
•    Kampanyadan yararlanacak katılımcılar ile kampanya kapsamına dahil olmayan ücretlerin tahsilatının karşılanacağı kredi kartının sahiplerinin aynı kişiler olması gerekmektedir,
Bu maddede bahsi geçen koşulların tamamının eksiksiz olarak yerine getirilmemiş olması halinde yapılan başvuru geçersiz sayılacaktır.

8.    Katılımcıların, ürün alışveriş faturalarının aslı ve imzalanmış rezervasyon formlarını fatura tarihinden itibaren 15 ila 45. günler arasında (posta/kargo/kurye tarihi dikkate alınacaktır) kampanya düzenleyicisine göndermeleri gerekmektedir. (BA Life Marketing, Tomtom Mah. Camcı Fevzi Sok. No.: 32/1 Beyoğlu - İstanbul /TURKEY.)
•    Kampanyaya hak kazanılan tarihten itibaren 15 ila 45. gün arasındaki başvuru süresinin (45. günün) aşılması durumunda (posta/kargo/kurye tarihi dikkate alınacaktır) yapılan başvuru geçersiz sayılacaktır.  

9.    Gönderilerin posta, kurye veya kargo yoluyla yapılması zorunludur, elden getirilen belgeler kabul edilmez. Evrakların asıllarının kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte, başvuru tamamlanmış olacak ve işlemlere başlanacaktır.
•    Başvurunun kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte, katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına başvurunun ulaştığına dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
•    Geçerli başvurularda bilet teklifi geri dönüş süresi en geç 15 iş günüdür.
•    Alışverişi gerçekleştiren tüketici ile uçuş hakkından faydalanmak isteyen aynı kişi olmaması durumda başvuru geçersiz sayılacak ve ikinci başvuru hakkı tanınmayacaktır.

10.    Katılımcılara uçuş teklifini sunmak ve de kampanya tarafından karşılanmayan vergi ve harçlar konusunda bilgi vermek amacı ile BA Life tarafından telefon ve e-posta ile bağlantı kurulacaktır.

11.    Uçuş teklifi, tercih edilen varış noktası ile tarihler dikkate alınarak, kampanya düzenleyicisi tarafından anlaşmalı hava yollarının uygunluk durumuna göre belirlenecektir. 

12.    Uçuş teklifi, Air France, Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia hava yollarına ait seferlerden sunulacak olup katılımcıların havayolu firması seçme hakkı bulunmamaktadır.

13.    Öncelikle ilk uçuş ve varış noktası tercihleri değerlendirilecek olup, uçaklardaki doluluk oranına göre veya Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil dönemleri ile varış noktasındaki özel olaylar, fuarlar ve yerel tatiller nedeniyle olabilecek kısıtlamalar nedeniyle katılımcılara 2. veya 3. tercihlerine ait uçuş teklif edilebilir.

14.    Katılımcılar, kendilerine sunulan uçuş teklifi onayını 24 saat veya 24-48 saat içerisinde kampanya düzenleyicisine kampanya danışma hattını arayarak veya teklif e-postasını yanıtlayarak bildirmelidirler.
•    Uçuş teklifi onayı ile 24 saat içerisinde geri dönüş yapan katılımcılar için kendilerine sunulan teklifte belirtilmiş olan ücretler geçerliliğini korur.
•    Uçuş teklifi onayı ile 24-48 saat arasında geri dönüş yapan katılımcıların tekliflerinde +50 Euro’ya kadar bir artış söz konusu olabilir. Net artış rakamı katılımcılara BA Life müşteri temsilcisi tarafından bildirilir.
•    48 saat içerisinde uçuş teklifine olumlu şekilde geri dönüş yapmayan katılımcılar uçuş teklif haklarını kaybederler ve başvuruları geçersiz sayılır. Yeni bir başvuru ve biletleme işlemi yapılmaz. 

15.    Katılımcılar tarafından onay verilen uçuşa ait hava limanı vergileri, bilet servis bedeli, seyahat sigortası ve seyahat acentesi veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masrafların tahsilatının gerçekleşebilmesi için uçuş teklifi ile birlikte gönderilmiş olan Mail Order Formu  (kredi kartın fiziksel olarak bulunmadığı ortamda posta, telefon veya internet aracılığı ile yapılabilen kredi kartı ödeme talimatıdır) uçuş teklifinin gönderiminden itibaren 24 saat içinde eksiksiz doldurulup imzalanarak uçuş teklifi e-postasına cevaben gönderilmedir. Mail Order Formu göndermeyen katılımcıların biletleme işlemleri, güvenlik nedeniyle gerçekleştirilemez.

Kredi kartı (VISA ya da MasterCard), EFT veya havale ile gerçekleşebilir, sanal kart geçerli değildir. Kredi kartı bilgilerinin veya EFT/Havale yapılacak hesap bilgilerinin uçuşu yapacak kişilerden en az biri ile aynı olması gerekmektedir. EFT/Havale ile ödeme yapılması durumunda, ödemenin ‘Uçurbeniandroid TV kampanyası bilet vergi ve harç ödemesi’ açıklaması ile en geç saat 14:30’a kadar yapılması ve dekontun teklif e-mailine eklenerek, BA Life Marketing’e e-posta ile gönderilmesi gerekmektedir. EFT/Havale yapılacak hesap bilgileri şu şekildedir:

Şube: GARANTİ BANKASI ANTALYA KIRCAMİ ŞB.

Hesap İsmi: CAP HAVACILIK DENİZCİLİK TUR SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

İBAN No: TR76 0006 2001 4970 0006 2999 72

 

16.    Hava limanı vergileri, 10 Euro bilet servis bedeli, seyahat sigortası ve seyahat acentesi veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masraflar kampanya kapsamına dahil değildir ve geçerli oldukları yerlerde, uçuş teklifinin kabul edilmesini takiben, katılımcılar tarafından ödenmelidirler. Bu ücretler uçuş teklifinin onaylanmasından sonra geri iade edilemezler. Hava limanı vergileri ve harçlarının ödemesi sadece kredi kartı (VISA ya da MasterCard) ile gerçekleşebilir, para havalesi ve sanal kart geçerlidir. Kredi kartı bilgilerinin uçuşu yapacak katılımcı ile aynı olması gerekmektedir.

17.    Katılımcılar, uçuş teklifini onaylandıktan ve bilet işlemleri gerçekleştirildikten sonra herhangi bir iptal ya da değişiklik talep edemezler, ne BA Life’dan ne de TP Vision’dan başka bir kampanya katılımı, tazminat veya sair ödeme talep edemezler.

18.    Ne TP Vision ne de BA Life uçuşların iptali, gecikmesi, havayolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılması ya da ertelenmesi durumlarından sorumlu tutulamaz. TP Vision ve BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

19.    Ne TP Vision ne de BA Life ne de acenteler havayolları tarafından sunulan hizmetin müsaitlik durumunu ve kalitesini ve bundan doğacak farklılıkları garanti etmemektedirler.

20.    Ne TP Vision ne de BA Life’ın yetkisi dışındaki durumlardan oluşan faktörlerden meydana gelen durumlarda herhangi bir finansal ya da şahsi tazminat talep edilemez.

21.    Ne TP Vision ne de BA Life kayıp, çalınan, hasar gören veya kargo/postane gönderileri teslim edilmeyen ve okunamayacak şekilde ya da yanlış doldurulmuş katılım formu ve/veya rezervasyon formu için herhangi bir yükümlülük taşımaz. Kargo/postane gönderi takibi müşterinin sorumluluğundadır.

22.    Seyahat eden katılımcılar yanlarında geçerli bir pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve havayoluna ilişkin yasal gereklilikler de dahil olacak şekilde seyahat eden şahıs için bağlayıcıdır. TP Vision ve BA Life bunlar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Seyahat eden şahıs kendi seyahat sigortasından sorumludur.

23.    Kampanyaya katılan hak sahibi tüketicilerin kampanyadan faydalanmak için paylaştıkları kişisel bilgileri, kampanya düzenleyicisi tarafından, kampanya kapsamı ile sınırlı olarak (ör: havayolu firması, seyahat organizasyonunu düzenleyen firma ve TP Vision Elektronik Ticaret A.Ş.) ve gerektiğinde program ortakları ile paylaşılabilir. Tüketicilerin, www.ucurbeniandroidtv.com internet sitesindeki formun ilgili bölümünde bu kullanımı ve paylaşımı onaylamaları gerekmektedir ve kampanyaya katılarak, bu hususu kabul etmiş sayılırlar. 

24.    Bu kampanya stoklarla sınırlıdır. Biletin parasal karşılığı talep edilemez.

25.    Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.